Полтавчанин демонстрував товаришам рушницю, а тоді пролунав постріл …

benelli_raffaello_crio_stvolНовосанжарський районний суд Полтавської області виніс вирок у справі про «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження» під час демонстрації мисливської рушниці.
Про це пише Криниця мисливця з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Суд встановив, що 17 квітня минулого року полтавчанин вирішив продемонструвати двом своїм друзям гладкоствольну мисливську рушницю UZKON Z-18, 12 – калібру. Він приніс рушницю з патроном у патроннику до літньої кухні.
У рішенні суду йдеться, що під час «демонстрації» чоловік наблизив рушницю до одного з товаришів, той вирішив відвести її від себе, а власник зброї випадково натиснув на спусковий гачок. В результаті пострілу куля зрикошетила від кухонного столу і влучила в живіт іншого товариша господаря, – йдеться у вироку суду.
Лікарі діагностували у потерпілого тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент спричинення поранення.
Обставинами, що пом’якшують покарання обвинуваченому, на думку суду є його щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину та повне відшкодування шкоди. Відтак суд визнай його винним та призначив покарання – 200 годин громадських робіт.
Нагадуємо, що відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ №622 від 21.08.1998 року п. 12.12: зброя має зберігатися у сейфі, і при цьому має бути в розрядженому стані.
Мисливці! Дотримуйтесь правил поводження зі зброєю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *