Полювання на качку з надувного човна

Весняне полювання в Україні досить популярна тема для обговорення, однак в нашій державі полювати на качку чи гуску у весняний період заборонено. Крім цього, через війну, яка розпочалась з повномасштабного вторгнення Росії, 24 лютого 2022 року, полювання протягом 2022 року такі і не відкривалось. Ми віримо в силу та мужність наших оборонців, які виженуть російських варварів з території держави і батьки, матері, сини та дочки повернуться до своїх сімей, улюбленої роботи та улюбленого хобі – полювання.

Сьогодні ми зосередимо вашу увагу на полюванні на качку з надувного човна, тим більше, що зараз діють шалені знижки на електромотори для човна на Lodka5.com.ua. Запастись всім необхідним можна зараз, аби потім бути готовим і запакованим.

Перші ніж розпочати, нагадаємо кілька важливих правил полювання:

1. У вас повинен бути дозвіл на носіння та використання зброї, і дозвіл на полювання (повний перелік необхідних документів, які дають право на полювання визначений у статті 16 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»).

2. Добувати дичину можна під час сезону полювання, в певні дні і в спеціальних для цього місцях.

3. Заборонено перевищувати норму добування;

4. Заборонено передавати зброю іншим особам;

5. При перевезенні зброя повинна бути розряджена та знаходитись в чохлі.

6. Не можна полювати на плавучих засобах з працюючим двигуном.

7. Якщо мисливець впав, потрібно уважно оглядати зброю, якщо в ствол потрапить сміття або бруд, постріл може закінчитися трагічно.

Це тільки основні правила, їх потрібно знати і дотримуватись, адже це убезпечить вас від поганих наслідків, а може навіть врятувати здоров’я чи життя.

Давайте повернемось до нашої теми – «Полювання на качок з надувного човна».

Надувні човни – це досить зручний транспортний засіб як під час риболовлі так і під час полювання, наприклад на качок.

Полювати на качок із надувного човна краще вдвох. Поки один полюватиме, другий може в цей час керувати надувним човном за допомогою весел, адже ви пам’ятаєте, що під час полювання на плавучому засобі двигун має бути вимкнений.

Коли надувний човен неквапливо пливе в очеретах, злякані качки злітають вгору, і ось тут саме час стріляти. Здійснювати постріл рекомендується, стоячи посеред надувного човна, для забезпечення більшої стійкості.

Качки, як правило, прилітають на відпочинок у глухі місця, в тихі заплави та озера. Спостерігаючи за їх польотом, можна визначити місця збору качок, щоб потім підпливти туди на надувному човні. Також їх можна вистежити по пір’ю та посліду. Якщо качок взагалі не турбувати, то на тому самому місці вони можуть відпочивати протягом декількох днів.

У випадку, якщо водоймище дуже велике, рекомендується використовувати для полювання надувний човен з маскувальним покриттям.

Якщо добути качку вдалося, то не слід одразу плисти її підбирати. Як правило, качки прилітають по 2-3 особини з певним проміжком. Краще почекати ще трохи, не злякавши їх і добути ще, але не більше за встановлену норму.

Якщо ви зібралися на полювання на кількох надувних човнах, слід дотримуватися максимальних правил безпеки при стрільбі. Адже можна випадково спричинити нещасні випадки. З цієї ж причини не слід стріляти в качку, яка сидить на воді, адже можна потрапити до сусіднього надувного човна.

Якщо у вас були якісь курйозні історії при полюванні на човні на качку, напишіть їх будь ласка в коментарі.

Полюйте безпечно і ні пуху, ні пера!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *