Полювання на койотів: собака-приманка та звукова приманка в дії (ВІДЕО)

На відео, яке набирає популярності в мережі, зафіксовано незвичайний спосіб полювання на койотів із використанням комбінації спеціально навченого собаки-приманки та звукової приманки. Кадри демонструють, як собака у взаємодії зі звуковим пристроєм майстерно заманює трьох койотів під постріли мисливця, про це повідомляє Inside Army у Facebook.

На початку відео видно, як собака грайливо взаємодіє з койотами на відкритій місцевості. Хоча точна порода собаки не вказана, його поведінка свідчить про високий рівень дресирування та підготовки до такого виду полювання. А яка у вас думка, шановні читачі? Яку породу собаки ви бачите на відео?

Паралельно з діями собаки використовується звукова приманка “Coyotes in jungle”, яка додатково привертає увагу хижаків. Ця комбінація методів – живої приманки у вигляді собаки та звукової приманки – демонструє складну стратегію, розроблену для ефективного полювання на койотів.

Собака демонструє надзвичайну витримку та дисципліну. Він вміло маневрує між койотами, то наближаючись до них, то відступаючи, поступово заманюючи їх на відкриту місцевість. Коли койоти опиняються на потрібній позиції, лунає постріл мисливця.

Читайте також: Небезпечна серія нападів вовків у індійському штаті Уттар-Прадеш

Після пострілу поведінка собаки різко змінюється. Він миттєво атакує пораненого койота, демонструючи свою справжню агресивну натуру. Це підкреслює високий рівень дресирування тварини, яка здатна миттєво переключатися між різними режимами поведінки за командою.

Таке полювання викликало жваве обговорення серед користувачів соціальних мереж. Багато хто висловлює захоплення навичками собаки та ефективністю такого методу полювання. Інші ж висловлюють занепокоєння щодо безпеки тварини та етичності такого підходу.

Цей метод полювання підкреслює важливість правильної підготовки мисливських собак та демонструє, наскільки ефективним може бути взаємодія людини і тварини під час полювання. Водночас він піднімає питання про етичні аспекти використання тварин у полюванні та необхідність забезпечення їхньої безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *