Понад 9 км сіток утилізовано Чорноморським рибоохоронним патрулем (ФОТО)

полювання (15)Чорноморським рибоохоронним патрулем знищено 165 од. заборонених знарядь лову: 159 од. сіток, 5 од. ятерів та одну «хватку». Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 9 082 метри. Про це повідомляє Державне агентство рибного господарства України.

Знищення відбулося за участі представників Головного управління Державної податкової служби в Одеській області.

Знищувалися знаряддя лову, конфісковані у порушників відповідно до рішень судів протягом 2019-2020 років і згідно з актами виявлення та вилучення безгосподарського майна. Ліквідація здійснювалася шляхом приведення сіток у непридатність для використання – рубанням та різанням.

Процес знищення заборонених знарядь лову здійснювався відповідно до постанови КМУ від 25.08.1998 року № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним».

Довідкова інформація:

За використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *