Порятунок єнотовидного собаки на Пирятинщині: Пастки та браконьєрство на жаль ще існують (ФОТО)

На Пирятинщині знайшли єнотовидну собаку, яка потрапила у пастку, але завдяки швидкій реакції та допомозі доброзичливих людей їй вдалося врятувати. Про це повідомляє сторінка у Фейсбук “Лісові новини”.

Ця історія розпочалася випадково, коли тварину помітили у складному положенні та терміново втрутилися, щоб її врятувати. Добре, що реакція була швидкою, і сьогодні ми можемо повідомити, що ця тварина вільна та знаходиться в безпеці.

На жаль, існують люди, які використовують пастки та здійснюють браконьєрство, порушуючи закони та завдаючи шкоду дикій природі.

Наголошуємо, що в Україні полювання має свої закони та норми, і зараз воно заборонено через війну.

В Україні також заборонено полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами, а саме: клеїв, петель, капканів, підрізів, закотів, гачків, самострілів, ловчих ям. Це є порушенням природоохоронних норм (браконьєрством) та загрозою для тварин.

Ми закликаємо всіх громадян дотримуватися законів та поважати дику природу. Пастки та браконьєрство завдають шкоду нашому навколишньому середовищу та тваринам, і ми повинні разом працювати над тим, щоб запобігати цьому.

Важливо!

У цьому повідомленні “Лісові новини” використали навмисно або ненавмисно слово “полювати”, яке є некоректним і маніпуляцією громадською думкою, адже воно подається у негативному контексті. Важливо розрізняти полювання, яке є легальною і регульованою діяльністю, та браконьєрство, яке є незаконним і шкідливим для навколишнього середовища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *