Протягом вихідних в Білорусі добули 336 лосів і 318 козуль (ФОТО)

Протягом 2 і 3 жовтня 2021 року на території всіх мисливських угідь Республіканського державно-громадського об’єднання «Білоруське об’єднання мисливців і рибалок» добуто 336 лосів, 48 оленів благородних і 318 козуль. Про це йдеться на сайті об’єднання.

Відповідно до Правил полювання та Правил ведення мисливського господарства 1 жовтня 2021 року в Білорусі відкрито сезон облавного полювання на копитних.

В «Білоруському об’єднанні мисливців і рибалок» нагадують, що полювати дозволено загоном з рушницями і з собаками в світлий час доби, із засідки і з підходу-протягом доби. Допускається видобуток тварин будь-якої статі і віку.

Дозволені знаряддя полювання: для лося, оленя благородного і плямистого, лані: нарізна мисливська зброя з дуловою енергією кулі понад 3000 джоулів, гладкоствольна мисливська зброя з використанням патронів споряджених кулею, мисливські луки та арбалети; для козулі і оленя плямистого і молодняка кабана: нарізнва мисливська зброя з дуловою енергією кулі понад 1500 джоулів, гладкоствольна мисливська зброя з використанням патронів споряджених кулею або картеччю, мисливські луки та арбалети, мисливські собаки – породи за рішенням користувача мисливських угідь.

У жовтні, в Білорусі, також дозволено полювання на кабана, вовка, лисицю, ворону сіру, сороку, єнотовидного собаку, баклана, чаплю сіру і чаплю білу велику, водоплавну і болотяну дичину, вальдшнепа, вяхиря, голуба сизого, перепела, фазана, рябчика, куріпку сіру, бобра, видри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *