Рейдова бригада натрапила на чотири петлі

Рейдова бригада натрапила на чотири петлі у Головчинецькому лісі натрапила на чотири петлі. Знешкодили пастки під час чергового рейду Сергій Одійчук – начальник відділу лісового господарства, Олександр Айзенко – інженер з охорони та захисту лісу та Дмитро Гуцалюк – мисливствознавець. Про це повідомляє пресслужба ДП «Летичівське лісове господарство»

Наразі, на кожному кроці на дикого звіра в цю пору підстерігає небезпека. Місця свого пересування видають самі ж звірі, їх сліди добре видно на снігу. А «читати» за слідами уміють не лише лісівники, а й браконьєри.

Коли прудким зайцям від дула їх рушниці деколи вдається втекти, то визволитися з петлі – неможливо. Потрапивши в неї, перелякана звірина починає шарпатися, в страху намагається вирватися, метаючись на всі боки, але зашморг на їх шиї затягується все глибше… Такий вид пастки вважається найжорстокішим, найбезжальнішим. Але саме таким методом у засніжені й морозні зими найчастіше користуються браконьєри.

За слідами, у місцях їх найчастішого скупчення розставляють петлі. У них попадаються, як зайці і лиси, так і козулі.

В лісах ДП «Летичівське лісове господарство» поки що дичини бігає вдосталь, за що потрібно дякувати людям, які віддано займаються улюбленою справою – лісівникам.

Виконують свою роботу на належному рівні. Як от і цього разу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *