Рейдова бригада НПП „Сколівські Бескиди” затримала 4 браконьєрів із незаконно добутою козулею

У суботу, 25 січня 2020 року, працівники рейдової бригади служби державної охорони ПЗФ НПП „Сколівські Бескиди” у кв. 25 Підгородцівського лісництва в адміністративних межах Новокропивницької сільської ради, що є природно-заповідним фондом України загальнодержавного значення, виявили факт незаконного полювання та добування однорічного самця козулі європейської.

На місці вчинення злочину виявлено чотирьох місцевих жителів смт. Східниця. Про вчинення порушення повідомлено та викликано на місце події групу швидкого реагування Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області, зареєстровано факт незаконного полювання та внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань.

Тепер горе-мисливцям відповідно статті 248 КК України загрожує покарання у вигляді штрафу у вигляді від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, а також відшкодування збитків завданих тваринному світу у розмірі 32 тис. грн.

Відділ охорони території НПП «Сколівські Бескиди»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *