Результати таксації диких тварин у мисливських угіддях Брустурянського ЛМГ, викликають запитання

Працівники ДП «Брустурянський лісомисливгосп» провели щорічну таксацію диких тварин. Про це повідомляє пресслужба відомства на своїй сторінці у Фейсбук.

Статистичні дані обліку опубліковані, але чи популяція звірини є меншою ніж очікувалось, чи більшою або можливо оптимальною не повідомляється. Також не оприлюднена кількість диких тварин у порівнянні з минулим роком.

За результатами обліку мисливської фауни, спеціалісти ДП «Брустурянський лісомисливгосп» нарахували таку кількість особин тварин: олень європейський – 217 гол., козуля – 318 гол., кабан – 40 гол., заєць-русак – 55 гол., ведмідь – 20 гол., рись – 11, вовк – 11, лисиця – 66 гол., куниця – 100, кіт лісовий – 20.

Облік борової дичини — мисливських угіддях — фазан – 300, рябчик – 160, глухар – 103, білка – 201.

– Облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин – це обов’язкова процедура, що проводиться на початку року в мисливських угіддях державних підприємств Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, – йдеться у повідомленні пресслужби.

Щоб приблизно порахувати всіх лісових жителів, застосовуються методи шумового прогону, облік на місцях підгодівельних майданчиків, маршрутний облік тварин по слідах на снігу, а також облік мисливських птахів на пробних смужках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *