Росіянин відкусив ведмедю-людожеру частину язика і отримав штраф (ВІДЕО)

645049960a68a10dee91f742a0ccb9feВедмідь напав на мешканця Туви Миколи Іргіта в лісі на території природного заказника “Хутінскій” в Пій-Хемському районі РФ.

Як повідомляє місцеве видання Tuvaonline, 2 червня до чергової частини пункту поліції «Кизильского» надійшло телефонне повідомлення оперативного чергового УМВС РФ по м Кизил капітана поліції Бадана про те, що 2 червня о 5 годині до центральної лікарні м Кизила доставлений громадянин Іргіт Микола, 1984 року народження, з рваними-укушеними ранами обличчя, частини голови, верхніх кінцівок і передньої поверхні живота.

В ході перевірки встановлено, що 1 червня 2019 року Іргіт Микола разом зі своїми друзями, не маючи відповідного дозволу на відвідування лісових масивів, пішли в ліс для збору опалих рогів тварин.

Прийшовши на місце, вони розпалили багаття, приготували їжу і розійшлися по різних сторонах для збору рогів.

В тайзі Іргіт натрапив на ведмедя. Чоловік безуспішно намагався налякати звіра гучними криками і різкими рухами. Ведмідь напав на тувинця і понівечив йому обличчя, голову, руки і живіт. Під час боротьби Іргіт відкусив ведмедю частину язика, після чого тварина втекла.

Постраждалого доставили в лікарню. На нього і його товаришів склали протокол про адміністративну відповідальність за порушення протипожежного режиму в лісі.

Наскільки серйозно постраждав ведмідь, не уточнюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *