Сергій Подолін: Розвиток мисливства в нас є одним із кращих в Україні (ФОТО)

Полювати в нашій області є де та кому. Цьогоріч право на полювання мають понад 8 000 мисливців, а загальна площа угідь на Рівненщині становить 1 млн 386 тис. га, розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, який також є прихильником полювання, – пише radiotrek.rv.ua.

На фото Сергій Подолін

На Рівненщині  є багато мисливських угідь. І я вважаю, що розвиток мисливства в нас є одним із кращих в Україні, – зауважив Сергій Подолін.

За його словами, з усіх мисливських угідь, які є на території нашої області, лише одне державне. Його площа становить 4,5 тис. га. І це 0,3% від усіх мисливських угідь в області. Крім того, є 42 громадські організації, які займають 896 тис. га, також є 39 приватних організацій – 484 тис. га.

Серед найкращих в області мисливських угідь Сергій Подолін виділив лише три: ТОВ «Сокіл», ТОВ «Поліське» і ТОВ «Урсус К».

– Щороку в області спостерігається ріст поголів’я диких копитних звірів. Це лось, благородний олень, а також коза. А от поголів’я диких свиней у нас знижено через африканську чуму. Крім того, деякі агроформування, які знаходяться близько мисливських угідь, негативно впливають на тварин, – зауважив Сергій Подолін. 

Він також розповів, що в області вистачає й браконьєрів. За 2021 рік на Рівненщині склали вже 53 протоколи порушення правил полювання. Втім, цьому приділяють увагу як правоохоронці, так і профільне управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *