Що варто знати про «Алтай Trap»

img2_pg6_bigРушниця одноствольна самозарядна «Алтай Trap» функціонує за принципом відводу частини порохових газів з каналу ствола в газову камеру через два симетричних отвори.
Магазин трубчастий підствольний, змінної місткості. Подача патронів в патронник елеваторного типу здійснюється знизу, екстракція гільз – бічна.
Затвор рушниці – поздовжньо-ковзний із замиканням – так званим клином (клинове замикання).
Ударно-спусковий механізм – курок, анкерного типу.
Рушниця оснащена неавтоматичним кнопковим запобіжником, розташованим в тильній частині спускової скоби. Червона смужка на кнопці запобіжника призначена для індикації його положення.
Рушниця призначена для стрільби мисливськими і спортивними дробовими і кульовими патронами, в тому числі патронами класу «магнум».
Ствол
Матеріалом для виготовлення ствола рушниці служать цільні заготовки зі сталі марки 42CrMo4 (4140). Власне стволи із прутів заготовок виходять шляхом глибокого їх свердління і потім точного хонингувания каналів. Деталі ствола і вентильована прицільна планка рушниці «Алтай Trap» припаюються методом срібної пайки в печах.
Ширина прицільної планки біля ствольної коробки – 7 мм зі збільшенням через 5,5 см до 10 мм і так до дульного зрізу ствола.
Довжина ствола рушниці «Алтай Trap» становить 760 (!) Мм, дозволяючи успішно полювати на пернатих на перельоті або ж вести спортивну стрільбу на трапі (власне ця особливість рушниці і винесена в назву моделі).
Кожен ствол випробуваний стрільбою  патроном високого тиску, що розвиває тиск 1200 бар.
Внутрішня поверхня каналу ствола покривається шаром твердого хрому товщиною 18 мікрон, а зовнішня поверхня ствола має більш високий клас обробки, ніж модель «Алтай».
Змінні чоки
Рушниця комплектується набором змінних чоків втулок, вкручується в дульну частину каналу ствола, що складається з п’яти дульних звужень: циліндр (0); слабкий чок (0,25 мм); получок (0,5 мм); середній чок (0,75 мм) і чок (1,0 мм).
Ствольна коробка
Ствольна коробка рушниці виготовляється з твердого, але легкого титаново-алюмінієвого сплаву марки 7075-Т6, застосовуваного також в літакобудуванні. Застосування легкого сплаву в цій рушниці можливо, оскільки ствольна коробка не відчуває сильних ударних навантажень, що виникають під час пострілу.
Ложа
Елементи ложі рушниці виготовляються з високоякісного добірного горіха і обробляються спеціальним вологовідштовхуючим складом.
Приклад типу «Монте-Карло», дуже зручний для стрільби навскидку, оснащений вентильованим потиличником-амортизатором, що поглинає значну частину імпульсу віддачі при стрільбі потужними патронами.
Джерело: latek.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *