Шокуюче фото: Полювання вовка на карибу, закінчується трагічно для обох

Олень північний (Rangifer tarandus) або карибу, на перший погляд, відносно доступна здобич для зграї вовків. Але будь-яка тварина з рогами таїть в собі небезпеку для кожного, хто намагається напасти на неї.

Смертельні обійми

Природа інколи створює нам суворі образи, подібні до цього, на яких мисливець та здобич гинуть у битві за життя.

Самотній вовк лежить поруч з тілом карибу з великим рогами. Як видно на фото, у спробі вбити копитного, вкусивши його за шию, хижак отримав смертельну рану в живіт. Обидва загинули в сутичці, коли вовк закінчує життя карибу, а той на останньому подиху наносить свій останній, смертельний удар.

Трохи про цей вид оленів
Північні олені або карибу є одним з видів парнокопитних ссавців з роду оленевих, який має безліч підвидів.

Мова йде про тварину, яка походить з тундри і тайги, яка колонізувала значну територію суші, що йде з півночі Фенноскандії, тобто цілого Скандинавського півострова, Кольського півострова, Карелії та Фінляндії на північ від Європи, а також Росії та Гренландії, до Канади та Аляски.

Карибу був одомашнений у північній Скандинавії та Росії, утворюючи великі стада. Використовується м’ясо, молоко та роги тварини.

Їх вага варіюється від 60 до 170 кілограмів у більшості підвидів, досягаючи 300 у випадку лісового карибу. У обох статей є роги, у самців великі роги з безліччю розгалужень. Небезпечних, як ми можемо побачити на цій шокуючій фотографії.

Джерело: club-caza.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *