Шведа, який застрелив вовка, підозрюють у тяжкому мисливському злочині

У Швеції цими вихідними чоловік вбив вовка, який зайшов у його двір. Подія сталася у Коппомі це місцевість, розташована в муніципалітеті Еда, графство Вермланд. Зараз чоловіка підозрюють у тяжкому мисливському злочині. Пише видання Vildmarken з посиланням на Svensk Jakt.

Повідомляється про драматичну подію, в результаті якої 50 річного чоловіка запідозрили у тяжкому мисливському злочині. Видання пише, що вовк увійшов у двір, де розташувався між жінкою та її сином. Після того, як чоловік прогнав вовка сокирою, хижак повернувся – і тоді чоловік застосував гвинтівку. Застреливши вовка, чоловік повідомив про подію в поліцію.

Розпочато попереднє розслідування, але прокурор, призначений розслідувати справу, наразі не розповідає про правову ситуацію.

– Не завжди так легко дізнатись, що сталося, і я не хочу коментувати те, що сталося, якщо це може вплинути на когось, кого заслухає слідство, – каже Магнус Клейз, екологічний прокурор.

Триває розслідування, і велика кількість поліцейських була на фермі, щоб розгадати загадку та зібрати докази. За даними Svensk Jakt, немає сумнівів у тому, що вовка було застрелено, але тепер залишається довести, чи діяв чоловік у безвихідному становищі, чи його слід притягнути до відповідальності за тяжкий мисливський злочин.

Адвокат Свен Северин, який в даний час захищає Карла Хедіна, заявив, що готовий захищати 50-річного чоловіка, якщо прокурор вирішить притягнути його до відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *