Швейцарські мисливці ініціюють масштабну кампанію з очищення природи від сміття

Швейцарська федерація мисливців (JagdSchweiz) запустила загальнонаціональну кампанію “Clean-UpJäger” (Мисливці за чистоту), спрямовану на боротьбу зі сміттям у природі. Про це повідомляє Європейська федерація мисливства та збереження природи (FACE) на своїй сторінці у Facebook.

Ініціатива покликана захистити дику природу від згубного впливу відходів. За даними Федерального управління охорони навколишнього середовища Швейцарії, щороку близько 14 000 тонн макро- та мікропластику потрапляє у ґрунти та водойми країни.

Schweizer Jäger

В рамках кампанії JagdSchweiz безкоштовно надає спеціальні мішки для сміття з гаслом “в природі – для природи” всім охочим долучитися до прибирання. Організатори закликають не лише мисливців, а й туристів, велосипедистів та інших відвідувачів природних зон долучитися до ініціативи.

“Ми маємо десятки можливостей стати активними: чи то організовано, наприклад, під час лісового дня з зацікавленими у полюванні, чи на пригодницькому заході для школярів, або ж індивідуально, коли ми займаємося полюванням чи просто гуляємо з мисливським собакою”, – зазначають організатори.

Jagd & Natur

JagdSchweiz також заохочує проведення регіональних та загальнонаціональних днів прибирання за участю місцевих мисливців та інших користувачів лісу. Це, на думку організаторів, сприятиме діалогу між мисливцями та широкою громадськістю.

Федерація закликає учасників кампанії документувати свої зусилля та ділитися фотографіями і відео в соціальних мережах, використовуючи хештеги #CleanUpJäger та #InNatureForNature.

Ініціатива швейцарських мисливців є частиною загальноєвропейського руху за збереження природи та популяризацію відповідального ставлення до навколишнього середовища серед мисливців та широкої громадськості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *