Скоро стартує сезон полювання на пернату дичину: які відведені для цього дні

1296275-sezon-polyuvannya-2019-koli-startue-pravila-ta-scho-zaboronyaetsya1 серпня, в суботу, на території мисливських угідь Кременчуцького району та Горішніх Плавнів розпочинається сезон полювання на пернату дичину. Про це інформує прес-служба Кременчуцького відділу поліції.

Початок – 18.00.

Мисливці, які отримали всі необхідні дозволи, зможуть відстрілювати диких гусей, більшість видів качок, перепілок і голубів до 31 грудня включно.

Під час сезону полювання на пернату дичину в добу можна добути не більше 10 голів різних видів дозволених для відстрілу птахів.

Днями, відведеними для полювання на пернату дичину визначені:

– субота, неділя, середа.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем не повинна перевищувати:

норців великих – 2, гусей – 3, качок – 5, лисок – 6, куликів та голубів – 10, перепелів – 15 голів та та взалежності від видів.

Полювання заборонено:

– на відтворюючих ділянках;

– на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей;

– на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю або з використанням набоїв , споряджених кулями або шротом діаметром більше 5 мм(№ 0000);

– у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу);

– на пернату дичину методом нагінки з виставленням номерів.

Під час полювання мисливець повинен мати при собі такі документи:

– контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2020 рік,

державне посвідчення мисливця;

– відстрільну картку користувача мисливських угідь,

– дозвіл на зберігання та носіння зброї, за наявності мисливських собак – паспорт на собаку.

Перед початком полювання всі мисливці повинні пройти інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійснення полювань.

Правоохоронцями Кременчуцького відділу поліції (водні поліцейські , інспектори дозвільних систем та дільничні офіцери поліції) створено рейдові групи, що будуть чергувати в мисливських угіддях (як на водоймах так і на суші) та відповідно відразу будуть реагувати на порушення правопорядку та правил полювання.

«Метою роботи посилених рейдових груп є профілактична робота та перевірка дотримання правил полювання, обігу мисливської зброї, наявності відповідних документів на зброю, а також перевірка плавзасобів та судноводії на водоймах. Нагадування правил безпеки на полюванні та етики мисливця», – нагадав начальник Кременчуцького відділу поліції Іван Жук.

У разі виникнення питань, що стосуються оформлення належних документів на право носіння зброї в Кременчуці можна звернутися в дозвільні системи поліції:

Графік прийому громадян з питань дозвільної системи в Кременчуцькому відділі поліції (м.Кременчук вул. Київська б. 7 )

Телефон (05366)53637,  0973155555, 0689224388.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *