Спростує чи підтвердить службова перевірка факти браконьєрства в кількох районах Закарпаття?

50925320_2209231769330890_3882047039923552256_nЗакарпатське ОУЛМГ зобов’язало провести службову перевірку. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Днями в соціальній мережі facebook було опубліковано інформацію про випадки браконьєрства на межі Тячівського та Рахівського районів. Користувач соціальної мережі звинувачує у дописі працівника ДП «Великобичківське ЛМГ». У зв’язку з цим, Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє:

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства зобов`язало керівникв ДП «Тячівське ЛГ» та ДП «Великобичківське ЛМГ» провести службову перевірку стосовно фактів, висвітлених в соціальній мережі facebook щодо полювання працівниками лісової охорон ДП «Великобичківське ЛМГ» на території районної організації УТМР Тячівського району із обов`язковим письмовим поясненням сторін.

Згідно з отриманими письмовими поясненнями від працівників ДП «Великобичківське ЛМГ», інформація що наведена в інтернет мережі, а саме участь у незаконному полюванні – не достовірна.

У цей самий час управління в межах свої повноважень, звернулося офіційним листом до користувача мисливських угідь – районна організація Тячівська УТМР, який згідно ст. 30 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання» зобов`язаний здійснювати охорону державного мисливського фонду, мисливських угідь наданих в користування Закарпатською обласною радою, з проханням надати інформацію про приписи, протоколи затримань, інформацію про складені протоколи порушень правил полювання, поводження з зброєю, затверджені списки списки відстрільних бригад по АЧС на території мисливських угідь Тячівської районної організації УТМР, які можуть мати відношення до висвітленої інформації в мережі інтернет.

Також повідомляємо, що ДП «Тячівське ЛГ» та Тячівська районна організація УТМР звернулися до Національної поліції, які уповноважені ініціювати та розглядати справи про кримінальні правопорушення з клопотанням провести розслідування про можливе незаконне полювання на території мисливських угідь Тячівської районної організації УТМР.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *