Стало відомо, скільки лісів пошкоджено пожежами та мінуванням у Харківській області

На Харківщині внаслідок вторгнення російських окупаційних військ близько 45% від усього лісового фонду регіону пошкоджено пожежами та мінуванням.

Про це в інтерв’ю виданню “Думка” сказав заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

За його словами, всього в Харківській області потребують обстеження, розмінування, а також пошкоджені пожежами 480 тис. га лісових насаджень.

“У нас практично 480 тис. га по лісах – це замінування та пожежі. Це приблизно 40-45% від площі всіх лісів області. Ліси потребують обстеження та розмінування. Де більше, де менше, але обстеження потребує 100% лісів”, – сказав він.

Іванов підкреслив, що всі лісгоспи, які перебували в окупації, працюють на мінімальних потужностях, оскільки надзвичайно заміновані, а також втратили майже всю техніку.

“Увесь наш природно-заповідний фонд, який був в окупованій зоні, усі наші лісгоспи працюють в обмеженому режимі. Наприклад, Вовчанський лісгосп працює на 5% свого потенціалу. А людей ми повинні забезпечити дровами, будівельними матеріалами. До речі, при лісгоспах знищена чи розкрадена вся техніка, зруйновані будинки, немає комунальної, немає вантажної техніки. Немає нічого”, – підсумував заступник начальника ОВА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *