Стартувала підгодівля диких звірів в осінньо-зимовий період (ФОТО)

77075335_472162723649059_7767683706138918912_nТурбота про тварин і птахів, які водяться у лісах, а також їх підгодівля – одне із основних завдань мисливського господарства «Придністровське» ДП «Хотинський лісгосп».

Піклування про мисливську фауну напряму впливає на примноження популяції лісових мешканців, тому у ДП «Хотинський лісгосп» розпочали осінню підгодівлю диких тварин. Для цього заготовлено: 10 т кукурудзи в качанах та 2 т зерна, 2 т зеленого сіна, 1,5 тис.шт. кормових віників топінамбура та закуплено 1 т солі лизунця.

Головний мисливствознавець Віктор Нижник спільно з єгерською службою на території мисливських угідь підприємства здійснюють обстеження відбитків слідів диких тварин, оглядають справність годівниць, солонців і підгодівельних майданчиків, доповнюють їх кормами.
Такі заходи дають змогу визначити місця проживання тварин, їх територіальне розміщення, чисельність в угіддях та використовують для розробки подальших дій для охорони та підгодівлі лісової фауни.

Розміщення біотехнічних споруд, наприклад, у Колінківецькому лісництві ДП «Хотинський лісгосп» сплановано так, що у кожному із єгерських обходів у наявності є кормосховища для зберігання сіна, кормових віників та солі.

Достатня кількість кормової бази сприяє не лише збільшенню чисельності дичини, але й покращує умови мешкання видів, стримує їх від міграції.
Окрім цього, єгерська служба здійснює огляд та поточний ремонт мисливських вишок.

Нагадуємо, що незабаром розпочнеться сезон полювання на парнокопитних тварин в угіддях мисливського господарства «Придністровське», тому в цей час лісова охорона посилить патрулювання у лісових масивах.

Джерело: прес-служба ДП «Хотинський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *