Туша мертвого вовка висить на дорожньому знаку після нападу з 87 загиблими вівцями

Тварину знайшли на дорожньому знаку в Хорватії. Скоріш за все це повідомлення до тих, хто виступає за захист вовків в цьому районі, – пише видання Club de Caza.

Жорстокі зображення широко розповсюдились по соціальних мережах і вже стали вірусними. Можливо такі шокуючі дії є актом протесту і той, хто їх вчинив, має виправдання для них. На нашу думку, такі дії є цілком недоречними.

Вовк був повішений минулої суботи вранці, близько 8:35, на знакові, який вказує в’їзд в Грачаць, відразу після нападу на ранчо з худобою, яке знаходиться неподалік. Хижаки вбили 87 овець у Стікаді, містечку поблизу, де було знайдено неживе тіло вовка.

Працівник факультету ветеринарної медицини забрав тіло вовка щоб провести розтин і встановити причину смерті.

Це сцена, яку вовки залишили кілька днів тому поблизу місця, де з’явився хижак, що звисав із дорожнього знака.

Кілька власників ранчо запевнили, що вони не мають нічого спільного з подіями, запевнивши, що не озброєні і що шукають юридичного вирішення проблеми нападу вовка на своїх тварин. Перш за все, вони просять державу виділити їм частину “великих сум грошей, які влада отримує від ЄС для догляду за вовком” .

Поведінка вовків і напад на свійських тварин непоодинокі, оскільки, як вказують дописи у Facebook та повідомлення ЗМІ, схоже траплялося в Іспанії, Італії, Польщі, Україні, зараз це стосується Хорватії.

У коментарях до публікації невдоволення населення можна побачити в обох сенсах: і тих, хто розуміє втому через заборону полювання на вовка, і тих, хто вважає, що ці зображення негативні і що вони завдають шкоди психіці, є й ті, хто коментує, що їм передбачається, що хтось на цьому хоче нажитися.

Необхідно виходити з того, що полювання на вовка в Хорватії заборонено для мисливців. У самій публікації пояснюється, що цей протизаконний акт був здійснений з метою протесту, що є ознакою втоми населення перед експансією виду та зневіри у зв’язку з цим.

Незважаючи на це, незважаючи на мету, з якою це було зроблено, це не має значення, оскільки це дуже радикальний акт.

Існує багато способів протестувати проти чогось, але очевидно, що мета не виправдовує засобів. Проблема чи питання вовка потребує рішення, давайте спробуємо пошукати його разом. Пишіть свої пропозиції у коментарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *