У Бельгії випустили кроншнепів та закликають до комплексного захисту польових птахів

Шість молодих кроншнепів випустили на волю в регіоні Глаббек (Бельгія). Про це повідомляють природоохоронна організація Natuurpunt та Мисливська асоціація Фландрії (HVV).

Яйця цих птахів були врятовані з покинутих або затоплених гнізд через надзвичайно вологу весну та висиджені в Центрі допомоги дикій природі в Аудсбергені. “У Фландрії залишилося лише близько 200 пар кроншнепів, що гніздяться”, – зазначила Гріт Нейс з Natuurpunt.

HVV наголошує, що хоча випуск птахів є позитивним кроком, цього недостатньо для вирішення проблеми зменшення популяції польових птахів. Асоціація закликає до комплексного підходу, який включає:

  1. Забезпечення сприятливих умов існування
  2. Обмеження втрат від сільськогосподарської діяльності
  3. Ефективний контроль хижаків

HVV наводить приклад європейського хом’яка, 73% смертності якого спричинено хижаками, незважаючи на значні інвестиції в захист. У заповіднику Турнхаутс-Веннегебід вже використовують огорожі для захисту від лисиць.

Мисливська асоціація також пропонує розглянути можливість збору яєць польових птахів, таких як куріпки та фазани, для підтримки їхніх популяцій та закликає до тісної співпраці між природоохоронними організаціями та мисливцями.

Читайте також: Рекордна кількість бельгійців склали теоретичний іспит мисливця

Проект з моніторингу та захисту популяції кроншнепів частково фінансується за рахунок субсидії від провінції Фламандський Брабант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *