У Бельгії хочуть заборонити полювання на сіру куріпку, мисливські асоціації проти і аргументують свою позицію

Бельгійська (фламандська) мисливська асоціація – Hubertus Vereniging Vlaanderen (HVV) – відповідає на зусилля проти полювання петицією на підтримку збереження сірої куріпки у Фландрії, Бельгія. Про це йдеться на сайті Федерації мисливських асоціацій та охорони природи Європейського Союзу.

Мисливці є одними з найактивніших гравців у збереженні та керуванні сірою куріпкою – інвестуючи в це власні гроші, час та зусилля. Починаючи від створення місць де накопичуються жуки, управління куточками полів, підгодівлі в зимовий час, законного управління хижаками до наукового моніторингу виду – мисливці активно охороняють вид. Крім того, мисливці застосовують добровільні обмеження на полювання, що перевищують норми, коли це необхідно, щоб дати цим місцевим популяціям усі можливості для процвітання.

Полювання та охорона в даний час знаходяться під загрозою

Наразі на кону знаходиться охорона та полювання на сіру куріпку у Фландрії. У відповідь на це HVV подала петицію на підтримку цього виду. Важливо вирішити справжні проблеми для популяцій куріпок, такі як відсутність відповідного місця проживання, відсутність комах у період видобування їжі для курчат та в багатьох місцях додатковий тиск хижаків. Заборона на полювання є контрпродуктивною у Фландрії для відновлення місцевої популяції – як це було в інших країнах. Більше того, це мало б серйозні наслідки втрати підтримки цілої спільноти, яка присвятила свою роботу збереженню цього ключового виду.

Федерація мисливських асоціацій та охорони природи Європейського Союзу простить допомогти зберегти сіру куріпку, підтримати та поділитися цією петицією → https://bit.ly/2O6Z9k8.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *