У Фінляндії автомобіль зіткнувся з ведмедем

karhuВ одному регіоні це вже другий такий випадок за якихось кілька днів. Про це інформує ukrinform.ua з посиланням на Yle.

“В Іломантсі у Північній Карелії близько півночі сталося ДТП, в якому автомобіль зіткнувся з ведмедем. Ніхто не постраждав при зіткненні, і ведмідь утік у ліс”, – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що клишоногий потрапив під машину, несподівано вискочивши з лісу, в результаті чого транспортний засіб дістав пошкодження. Зараз мисливці ведуть пошуки звіра, повідомляє місцева поліція.

Цікаво, що кілька днів тому в тому самому регіоні сталася схожа аварія. У ніч проти п’ятниці автомобіль зіткнувся з ведмедем за 50 кілометрів від Іломантсі.

ДТП за участі тварин не рідкість і для України. У нас, досить часто, автомобілісти потрапляють у аварійні ситуації, навіть зі смертельним завершенням, зіштовхнувшись із лосем. У інших країнах більш розвиненіших та пристосованих до адекватного співмешкання людей та тварин аварії також трапляються але вони будують екодуки, або мости для тварин. Ці інженерні споруди замасковані під природне середовище мости або тунелі, які перетинають жваву трасу або залізницю. У таких мостів є два очевидних і необхідних призначення. Перше – вони дозволяють фауні вільно мігрувати між двома частинами штучно розділеного людиною простору. Друге, максимально практичне – вони дозволяють захистити автомобілістів від зіткнення з великими дикими тваринами.

Колись ми писали, що в Україні побудують на дорогах спеціальні коридори для диких тварин але наразі про жодні дії чи проектні роботи не йдеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *