У Литві відбувся 16-й Чемпіонат Європи з комбінованої мисливської стрільби

У литовському місті Швянченіс з 4 по 7 липня пройшов 16-й Чемпіонат Європи з комбінованої мисливської стрільби. Це перший випадок, коли змагання такого рівня проводяться в Литві.

За даними журналу “Medžioklė Šiandjen”, у чемпіонаті взяли участь команди з 13 європейських країн. Загалом змагалися близько 200 спортсменів.

Як повідомляє EHUNT šaudymo centras у Facebook, переможцем чемпіонату стала команда Латвії, набравши 3757 очок з 4000 можливих. У змаганнях з нарізної зброї кращими були фіни (1947 очок), а з гладкоствольної – угорці (1852 очки).

В індивідуальному заліку перше місце посів фінський стрілець Пекка Сеппа з результатом 773 очки з 800 можливих.

Литовська команда також показала гідний результат. 18-річний Недас Шиманаускас виборов друге місце в юніорській категорії, набравши 674 очки.

Директор Литовської асоціації мисливців та рибалок Лаймонас Даукша під час відкриття чемпіонату підкреслив важливість цієї події для країни та розвитку спортивної стрільби в регіоні.