У Львові запрацює гурток юних мисливствознавців

Національний лісотехнічний університет України спільно з комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» розпочинає еколого-освітній проєкт з мисливствознавства, – пише видання leopolis.news.

Одним із етапів реалізації проєкту є організація роботи гуртка «Юні мисливствознавці», орієнтована на підлітків віком з 12 до 17 років. Навчальна програма гуртка підготовлена кандидатами сільськогосподарських наук, доцентом кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Іваном Делеганом та директором Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Михайлом Казимиром.

Програмою, зокрема передбачено вивчення історії розвитку, предмету і завдань мисливствознавства; методів охорони й раціонального використання мисливської фауни, боротьби з браконьєрством; організації обліків мисливських тварин; основ біотехнії; основ вольєрного розведення мисливських тварин; законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони мисливських угідь та збереження мисливської фауни; правил, етики, традицій та звичаїв; мисливського спорядження; лісомисливського впорядкування; передбачено формування особистісного ставлення до довкілля та закладання основ виховання екологічно свідомої особистості з високим рівнем екологічної грамотності, нового типу мислення та дбайливого ставлення до себе і навколишнього середовища. Значна увага приділена фотополюванню як альтернативі традиційному полюванню.

Засвоєння теоретичного матеріалу поєднується із практичними роботами, екскурсіями у мисливські господарства, наукові установи, музеї.

Для реалізації навчальної програми педагогами використовуватимуться різноманітні форми та методи подачі матеріалу: пояснювально-демонстраційні (розповідь, пояснення, бесіда, ілюстрація, дискусія та інші), репродуктивні (відтворювальні), тренінгові (розвиток знань, набуття вмінь та навичок), дискусійні, проблемно-пошукові (дослідницькі, пошукові), в тому числі візуальні, аудіальні, кінестетичні і полімодальні та ігрові.

На думку професора кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Павла Хоєцького, навчання молоді неабияк сприятиме підтягуванню нашого мисливського господарства до загальноєвропейських норм, адже нам так бракує фаховості на місцях.

Гурток працюватиме на базі: комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за адресою вул. Івана Франка, 133;
музею лісової фауни Національного лісотехнічного університету за адресою вул. Ольги Кобилянської, 1.
Телефон для довідок та реєстрації в гурток «Юні мисливствознавці»: 067 8458477 та 276 46 07.

Самостійно зареєструватися онлайн можна на сайті ЛОЦЕНТУМ

НАВЧАННЯ ДЛЯ ГУРТКІВЦІВ БЕЗКОШТОВНЕ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *