У мережі оприлюднили відео з екодуку в США: там активний трафік, бродять лосі, пуми і ведмеді

В американському штаті Юта побудували перший міст для диких тварин. Його встановили над багатосмуговим шосе, яке проходить через каньйон Парлі, повідомляє Апостроф. За інформацією New York Post, вартість проекту склала 5 млн доларів, і він вже довів свою користь.

Головна мета 106-метрового моста – зменшити кількість зіткнень з тваринами, адже за 2 роки тут відбулося не менше 100 ДТП. Конструкція відкрилася в 2018 році, і з тих пір кількість нещасних випадків там різко скоротилася.

“Вклад в безпеку окупається. І ми очікували, що пройде кілька років, перш ніж тварини звикнуть до мосту, тому це чудово”, – розповів представник Департаменту транспорту Юти (UDOT). Щоб міст став більш привабливим для тварин і вписався в навколишнє середовище, його присипали землею і камінням, розкидали колоди і валуни. На відео в Facebook UDOT потрапили ведмеді, лосі, борсуки, пуми, вовки, олені, койоти і дрібні гризуни, які перетинають міст. Було також встановлено 3,7 км огорожі, щоб дикі тварини використовували естакаду замість того, аби вибігати на автомагістраль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *