У мисливських угіддях ДП «Львівський лісгосп» зафіксували збільшення поголів’я кабана і козулі

Протягом січня-лютого 2022 року у мисливських угіддях Львівського лісгоспу лісівники та єгері проводили таксацію дикої фауни. Такі заходи є щорічними і проводяться лише після завершення сезону полювання. Про це повідомляє прес-служба ДП «Львівський лісгосп».

У ВВП «Надлісництво Жовква» обліки проводились 17, 24 та 25 січня

За результатами проведеної таксації відмічено тенденцію до збільшення поголів’я кабана і козулі, які і є основними представниками тутешньої мисливської фауни. Зафіксувала єгерська служба і фазанів, яких випускали влітку та восени 2021 року.

У ВВП «Надлісництво Бібрка» обліковували дичину 29-30січня. Тут результати спостережень показали збільшення особин зайця-русака та козуль.

До слова, основними мисливськими видами у вказаних угіддях є кабан, заєць-русак, козуля, бобер, лисиця, куріпка сіра та інші.

Методів, за допомогою яких вели підрахунок мисливських тварин було кілька. Це, зокрема:
– Шумового прогону (нагону) на частині території (пробних ділянках),
– Спостереженням у місцях підгодівлі – підгодівельних майданчиках,
– Аналізом даних з фотопасток, встановлених у лісових масивах.

Ці матеріали обов’язково знайдуть своє відображення у проектах лімітів добування мисливських тварин у сезоні 2021-2022 років.

Такі заходи проводяться, перш за все, аби забезпечити раціональне та невиснажливе використання державного мисливського фонду та вістановити встановити об’єктивні ліміти добування (відстрілу, відлову) мисливської фауни у наступному сезоні полювання.Слід зазначити й те, що єгері та лісівники ведуть своєчасний контроль за термінами полювання, нормами відстрілу дичини, боротьбою з браконьєрством та продовжують роботи з біотехнії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *