У США мисливці сплатили понад 25 млрд доларів на збереження та захист мисливських видів

Згідно з даними звіту, що кожні п’ять років публікується Службою рибного господарства та дикої природи США, с країні спостерігається значне зростання кількості мисливців та спортсменів серед власників зброї.

Минулого тижня Міністерство внутрішніх справ США оприлюднило попередній звіт останнього Національного опитування щодо рибальства, полювання та відпочинку, пов’язаного з дикою природою, яке проводиться кожні 5 років, починаючи з 1955 року.

Дані показали, що 46,2 мільйона людей у віці від 6 років займалися стрільбою по мішенях, 39,9 мільйона людей рибалили, 14,4 мільйона полювали і 148,3 мільйона брали участь принаймні в одному виді діяльності, пов’язаному зі спостереженням за дикою природою у 2021 році.

Таким чином, під час відпочинку на природі, американці вклали в економіку колосальні $394,8 млрд. Це величезний стрибок у порівнянні з 156 мільярдами доларів, про які повідомляло останнє опитування у 2016 році. Слід зазначити, що попереднє опитування показало, що активних мисливців було лише 11,4 мільйона, а стрільців – 32 мільйони, тоді як за результатами останнього опитування їхня кількість зросла до 14,4 мільйона (на 26%) і 46,2 мільйона (на 44%), відповідно.

Хоча спостереження за дикою природою було найпопулярнішим видом активного відпочинку в опитуванні, мисливці витрачали більше грошей на одну особу. Опитування показало, що витрати на полювання вищі, ніж на інші види активного відпочинку: в середньому мисливець витрачає на спорядження та подорож $3,264, тоді як рибалки – $2,558, а спостерігачі за дикою природою – $2,188.

Крім того, з 1937 року мисливці та рибалки змушені оплачувати витрати на охорону природи через встановлений Конгресом США акцизний податок у розмірі до 11%, закладений у вартість спорядження, яке вони купують. Завдяки таким зусиллям було зібрано понад $25 млрд на збереження та захист мисливських видів. Водночас, спостерігачі за птахами не повинні платити такий прихований податок на своє хобі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *