У Житомирській області зафіксовано випадок АЧС у диких кабанів

ea6ioxx8rwdbzj79qtdsГоловне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє про випадок АЧС у дикій фауні.

В понеділок, 4 листопада 2019 року, на території мисливських угідь Радомишльського району виявлено 2 трупи диких свиней, результатами дослідження відібраного паталогічного матеріалу підтверджено виявлення ДНК вірусу АЧС (звіт Випробувального центру ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи № 013856 п.м./19 від 04.11.2019р).

Групою швидкого реагування, до складу якої увійшли представники Радомишльського районного управління ГУ ДПСС у Житомирській області та фахівці районної лікарні ветеринарної медицини , було проведено епізоотичне розслідування. Так, спеціалістами було здійснено заходи з ліквідації захворювання : трупи тварин спалені на місці їх виявлення, шар грунту піддано обробці дезінфікуючими засобами.

Заходи з недопущення поширення збудника АЧС тривають, ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *