Учні шкільних лісництв долучилися до підгодівлі диких звірів (ФОТО)

y5tyu

Відкриті природничі уроки: Городоцькі юні лісівники підгодовують диких тварин. Про це повідомляє прес-служба ДП “Городоцьке ЛГ”.
Цими гарними зимовими днями учні Новорудського, Троянівського та Городоцького шкільних лісництв (ДП “Городоцьке ЛГ”) долучилися до надзвичайно важливої і цікавої справи – підгодівлі диких звірів, що мешкають в мисливських угіддях господарства. Загалом площа угідь при господарстві становить 34 045 га й розташовані ці угіддя на території 7 лісництв – Городоцького, Лишнівського, Новорудського, Градиського, Троянівського, Борового та Бережницького (що на даний час перебуває у користуванні Волинського військового лісгоспу).
На території мисливських угідь роблаштовано 42 годівниці, 42 солонці для підгодівлі козуль, а також обладнано 11 підгодівельних майданчиків для диких свиней.
Навесні на кормових полях висівається овес, висаджується топінамбур та впродовж року проводиться підгодівля диких свиней. Зокрема, на зимовий період для підтримання та підгодівлі дичини, заготовлено 5,2 тонни сіна, 8,5 тисяч листяних пучків, закуплено 11,7 тонни зерна кукурудзи, 300 кг солі, засіяно 6 кормових полів житом, загальною площею 2 га.
Заготівля сіна та віників проводиться силами працівників єгерської служби. Слід зазначити, що безпосередньо єгері ведуть боротьбу з браконьєрством.
Школярам було дуже приємно провести час на свіжому повітрі та дізнатись від своїх наставників-лісівників багато цікавого про життя-буття лісових мешканців.
Із особливою відповідальністю діти розкладали кормові віники, засипали сіль у солонці, викладали сіно в годівнички та розсипали зерно для звірів. Це для того, казали вони оптимістично, аби звірам було легше пережити сувору зиму…

https://shop.myslyvets.com.ua/product/prodam-karabin-ruger-american-22-wmr-z-optikoyu-pentax-3-9-50/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *