Позначка: Україна

В Україні спостерігається стрімке зростання кількості спалахів африканської чуми свиней (АЧС). За даними телеграм-каналу “Мисливство UA”, з початку червня зафіксовано щонайменше сім випадків АЧС у шести областях країни.

В Україні з 1 липня 2024 року офіційно стартував сезон любительського лову раків. Попри зняття заборони, Державне агентство з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм попереджає про суворі санкції за порушення правил вилову.

В умовах, коли Україна змушена вирішувати нагальні проблеми, пов’язані з війною, досвід дружніх країн у сфері цифровізації мисливського господарства може стати корисним орієнтиром для майбутнього розвитку галузі.

Масштабне дослідження репродуктивності крижня, проведене нідерландськими вченими у 1950-х роках, залишається актуальним і сьогодні. Воно не лише розкриває цікаві особливості біології виду, але й надає цінну інформацію для сучасного мисливського господарства.

Громадська спілка “Українська Ловецька Рада” запрошує мисливську спільноту, мисливські господарства та всіх небайдужих до здоров’я нашої природи та домашніх тварин на онлайн-семінар “Контроль африканської чуми свиней у диких кабанів. Нагляд та профілактика передачі вірусу”

На більшості внутрішніх водойм України, у тому числі і на водосховищах р. Дніпро (Київському, Канівському, Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпровському) стартував риболовний сезон після закінчення весняно-літньої нерестової заборони

У мальовничих сільськогосподарських краєвидах України часто можна зустріти два поширені види птахів – сіру куріпку та фазана. Обидва є типовими мешканцями агроландшафтів і віддають перевагу різноманітним польовим угіддям. Однак, чи завжди ці птахи мирно співіснують, або ж змушені конкурувати за обмежені ресурси середовища?

Словацька мисливська палата (Slovenská poľovnícka komora) анонсувала на своїй сторінці у Facebook цілу низку пізнавальних заходів для дітей та громадськості заходів, спрямованих на популяризацію мисливства, сокільництва та екологічної освіти серед дітей і широкої громадськості.

Всеукраїнська рада Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) звернулася до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля) з проханням якнайшвидше погодити Ліміти та Норми використання диких мисливських тварин на сезон 2024-2025 року.

У Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який цього року припадає на час, коли Україна веде боротьбу за свою свободу та територіальну цілісність, важливо відзначити роль мисливців у збереженні природи та захисті нашої держави.

Попри поширення в соціальних мережах відео та фото, які демонструють різке зниження рівня води у Дністровському водосховищі та річці Дністер, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець заявляє про відсутність ризиків.

Чеська компанія Česká zbrojovka презентувала нову гвинтівку CZ 600 Lux, яка вражає поєднанням класичного дизайну та сучасних технологій. Ця зброя з ковзним затвором призначена для мисливців, які цінують якість, надійність та точність.

Цьогоріч в Україні зафіксовано різке зростання випадків сказу: за перші 4 місяці 2024 року – вже 369, тоді як за весь минулий рік – 190. Про це під час спільного брифінгу МОЗ, Держпродспоживслужби та ВООЗ повідомив голова ДПСС Сергій Ткачук.

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Смаль повідомив, що наразі в країні налічується близько 4 тисяч вовків, хоча оптимальна їх кількість має становити 500-1500 особин.

Під час онлайн-засідання Громадської ради при Держлісагентстві 2 травня експерти обговорили нагальні питання біобезпеки та регулювання чисельності мисливських тварин в умовах воєнного стану. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.Під час онлайн-засідання Громадської ради при Держлісагентстві 2 травня експерти обговорили нагальні питання біобезпеки та регулювання чисельності мисливських тварин в умовах воєнного стану. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.

Лісова галузь отримала 5,45 млрд грн доходу, а в мисливській – лише плани без конкретики. Такий висновок можна зробити з допису, який опублікував у Facebook Віктор Смаль, голова Державного агентства лісових ресурсів України.