Український інструктор-снайпер про важливість мисливців на війні

Юрій Чорноморець – український інструктор-снайпер, підкреслює важливість мисливців на війні та неоціненну працю, яку вони виконують.

Інструктор-снайпер зазначає, що для формування снайперської еліти найважливіше обирати бійців з досвідом, які можуть спокійно реагувати на будь-які кризові ситуації.

Юрій Чорноморець – один з найвідоміших та найкращих інструкторів Української снайперської школи

Юрій Чорноморець підкреслює, що мисливці є ідеальними кандидатами для снайперів через їхні навички переміщення на позиції, що залишають їх непоміченими. Він наголошує, що це становить близько 60% успіху снайперів, і ще 20% – це навички розвідки, які вони також відмінно володіють. Решта 20% – це справжні снайперські навички, такі як контроль над диханням, нервами, серцебиттям, тонусом тіла, особливо станом рук.

– Окреме завдання – підвищення кваліфікації вже підготовлених снайперів. Ми проводимо перепідготовку. Але іноді доводиться починати з нуля. І приємно бачити, що рік тому ми тільки робили перші кроки, а зараз маємо снайперів надвисокого рівня. Це суперпрофесіонали. І такі є. Мотивація та наполеглива праця роблять чудеса, якщо є талант. І ми працюємо. Ми ніколи не здамося. Нас буде більше, ми будемо кращими! І Перемога буде за нами, – наголошує Юрій Чорноморець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *