В Іспанії вполювали козулю з аномальним трофеєм (ФОТО)

Полювання на козулю з аномальним трофеєм, завжди є мрією для тих, хто захоплюється цим видом. Цей дуже дивний зразок був добутий у Кадісі  місті на південному заході Іспанії, одній з восьми провінцій Андалусії.

Як правило, козулі мають роги з трьома розгалуженнями на кожному. Але ми стикаємося з видами, які можуть представити найбільшу мінливість з точки зору цього правила. Дивні трофеї, також відомі як аберрантні або аномальні голови. Однією з таких аномалій є прекрасна козуля, добута цих вихідних.

Багаторога козуля

Серед нетипових голів виділяються багаторогі козулі. Це роги з більш ніж шістьма точками, які утворюють дуже вражаючі корони на головах цих маленьких видів. Це, зокрема, мавританська козуля, яку добули мисливці в провінції Кадіс.

Мавританська козуля, менша

У Кадісі знаходиться вид, відомий як мавританська козуля, тварина, менша за своїх родичів. Вона з великим успіхом пристосувалася до Сьєрри-де-Грасалема та Лос-Алькорнокалес . Дослідники відмовились вважати її  підвидом, незважаючи на морфологічні відмінності, які вона представляє. Висота в холці досягає 75 сантиметрів, а вага не перевищує 25 кілограм. Крім того, статевий диморфізм, тобто різниця між самцями та самками, є більш вираженою, ніж у козуль з решти Європи.

Полювання на козулю в Андалусії здійснюється в заповідниках, які мають затвердити їх у своїх технічних планах полювання з 1 по 31 березня.

Джерело:  Club de Caza

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *