В Львівській області порушники правил полювання завдали збитків на 1,5 тис. грн

lisova ohoronaПрацівники державної лісової охорони державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, які належать до сфери Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, постійно проводять рейдову роботу з охорони державного лісового фонду та державного мисливського фонду.
Протягом 2016 року вісімнадцятьма рейдовими бригадами лісогосподарських підприємств проведено 1378 рейдів з охорони лісу та державного мисливського фонду.
В результаті проведеної роботи складено 370 протоколів на лісопорушників (сума штрафів – 33,9 тис.грн., сума завданої шкоди становить 1856,4 тис.грн.), в тому числі:
– за незаконну рубку – 245 протоколів (сума штрафів – 20,4 тис.грн., сума завданої шкоди становить 1854,9 тис.грн.);
– порушення правил полювання 23 протоколи (сума штрафів – 8,3 тис.грн., сума завданої шкоди становить 1,5 тис.грн.);
– за засмічення лісів відходами 13 протоколів (сума штрафів –3,0 тис. грн);
– за порушення вимог пожежної безпеки в лісах 89 протоколів (сума штрафів – 2,2 тис. грн).
9 січня 2017 року, під час патрулювання державною лісовою охороною ДП «Славський лісгосп» у Рожанському лісництві, виявлено лісопорушника, який скоїв самовільну рубку двох дерев смереки. За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення на жителя села Верхня Рожанка, який визнав свою вину та зобов’язався заплатити штраф та відшкодувати завдані лісовому господарству збитки.
Львівське ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *