В Німеччині мисливці відстріляли 125 000 кабанів

Минулого мисливського року мисливці в землі Мекленбург-Передня Померанія відстріляли менше тварин, ніж у попередньому. Про це повідомляє видання aussiedlerbote.de.

За словами міністра лісового господарства Тілля Бакхауса (СДПН), у період з 1 квітня 2022 р. по 31 березня 2023 р. було відстріляно майже 125 000 особин загальною масою близько 3 700 т. Це на 20%, або на 23 000, менше, ніж у попередньому мисливському році. Причина в тому, що в попередні роки через посилене полювання на дикого кабана його було менше.

Як запобіжний захід проти африканської чуми свиней мисливці стали частіше полювати на кабана. До кінця березня цього року вони отримували за це премію від держави.

З 23 по 24 вересня в Людвігслусті в 22-й раз пройшли державні Дні дичини і риби. Мета – привернути увагу до дичини з місцевих мисливських угідь і риби з місцевих водойм. З погляду благополуччя тварин та екології, а також захисту клімату, м’ясо дичини вважається більш вигідним порівняно зі звичайним м’ясом промислового виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *