В Німеччині вийшла книга для дітей, яка розвінчує міфи про полювання

У Німеччині вийшла нова книга “Книга про полювання для дітей” (“Das Jagdbuch für Kids”), авторами якої є Інза Гаасе (Inga Haase) та Катаріна Гіффей (Katharina Giffei). Видання покликане пояснити дітям 8-12 років сутність полювання та життя мисливців. Повідомляється на сайті Німецької мисливської асоціації.

Книга містить 120 сторінок та коштує 18 євро. Вона випущена освітньою ініціативою Lernort Natur, яку організувала Німецька мисливська асоціація. Головна мета видання – розвінчати численні міфи про полювання, якими маніпулюють радикальні зоозахисники.

Автори доступно пояснюють, чим займаються мисливці, чому вони полюють і як це впливає на екосистему. Книга знайомить з традиціями та культурою полювання. В ній також йдеться про охорону природи та роль мисливців у збереженні лісів і тварин.

За словами творців видання, діти мають розуміти сутність явищ, а не сліпо вірити міфам. Тому книга покликана дати об’єктивні знання про полювання з урахуванням віку читачів. Це допоможе сформувати виважене ставлення до цього питання.

Книга “Das Jagdbuch für Kids” – це свіжий погляд на тему полювання для дітей. Вона дасть можливість краще зрозуміти цю традиційну діяльність та розвіяти хибні міфи навколо неї. Такі освітні ініціативи сприяють усебічному розвитку дітей та формуванню об’єктивної картини світу.

Один коментар до “В Німеччині вийшла книга для дітей, яка розвінчує міфи про полювання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *