В Одеському районі за один день викрили чотирьох мисливців з простроченими дозволами на зброю

У розпал сезону полювання на дичину поліцейські Одещини закликають мисливців суворо дотримуватися правил поводження зі зброєю. Окрім того, що їх порушення може призвести до нещасних випадків, за недотримання законодавства у сфері мисливства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Про це повідомляє поліція Одеської області.

Для недопущення надзвичайних подій з використанням мисливської вогнепальної зброї представники дозвільної системи, дільничні, єгері та прикордонники проводять наразі мисливськими угіддями Одещини профілактичні рейди, під час яких перевіряють наявність необхідних документів у полювальників та нагадують їм про заходи безпеки. До слова, тільки в Одеському районі за один день рейдовики викрили чотирьох мисливців з Одеси, Доброслава та Овідіополя з простроченими дозволами на зброю, яка повинна перереєстровуватися кожні три роки.

Тож нагадуємо: полювальники повинні мати при собі посвідчення мисливця, дозвіл на право користування мисливською зброєю, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на мисливський сезон, відстрільну картку, а за наявності собаки – відповідний паспорт з відміткою про її щеплення від сказу.

Також зауважуємо: зброю забороняється застосовувати в населених пунктах на відстані ближче ніж 200 метрів від будівель, де можливе перебування людей, та в угіддях, не зазначених у вашому дозволі. Заборонено направляти зброю в бік людей, транспорту, житлових приміщень, залишати її без нагляду, передавати іншим особам (за винятком перевіряючих), використовувати в стані алкогольного сп’яніння, користуватися чужою зброєю.

Поліцейські закликають мисливців залишатися правосвідомими та законослухняними і бажають всім вдалого та безпечного полювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *