В Романківецькому лісництві розповіли чому почали розводити фазанів (ФОТО)

Працівники державної лісової охорони ДП «Сокирянське лісове господарство», на базі Романківецького лісництва, почали розводити фазанів.

Два місяці тому, лісівники збудували фазанарій, створили там необхідні умови для проживання птахів і придбали 40 фазанів. Наразі лісівники завезли два види фазанів – румунський та звичайний.

Природні умови нашої місцевості дуже підходять для проживання фазанів. Цьому підтвердження є і їх наявність у природному середовищі. Загалом фазани витримують температуру і до -40 градусів за умови достатніх кормів. Самці мають красивий яскравий окрас, на другому році життя у них виростає довгий хвіст. Пір’я самок сірого кольору – це, пояснюють мисливці, щоб вона могла сховатися в заростях і висиджувати яйця.

А ще існує легенда, яка пояснює таку різку відмінність у зовнішньому вигляді птахів. Одного разу подружжя фазанів збиралося на звіриний бал. Дружина, яка дуже любила свого чоловіка, намагалася як краще його прикрасити. Однак, на себе у неї не залишилося часу, тому і довелось піти, у чому була, – сіренькому халаті.

Фазанарій має бетонний фундамент, щоб до птахів не змогли дістатися собаки і лисиці. Першочергове завдання фазанарію – поповнення фауни та розвиток туризму. Також побудовано інкубатор, акліматизатор, щоб вирощувати своїх птахів. Це буде значно дешевше, ніж купувати їх.

В.о. провідного міжрайонного мисливствознавця ДП Сокирянське ЛГ Ворона М.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *