В Україні спростять процес обігу зброї

В Україні планують спростити процес оформлення фізичним та юридичним особам дозволів на придбання, зберігання, носіння та перевезення зброї. Про це свідчить оприлюднений 31 січня 2022 року на офіційному вебсайті МВС України проєкт наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року № 622», – пише Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.

Проєкт наказу розроблений Міністерством внутрішніх справ України з метою спрощення процесу оформлення фізичним та юридичним особам дозволів на придбання, зберігання, носіння, перевезення зброї, а також забезпечення наповнення єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ інформацією про зброю, що перебуває у їх володінні та користуванні.

Ключові переваги, у разі прийняття нового Наказу:

📌 Спрощення реєстрації та перереєстрації зброї

📌 Спрощення отримання дозволу на покупку зброї (за наявності діючого дозволу можна буде оформити прямо в магазині)

📌 Легалізація самостійного спорядження набоїв (релоадінг), але без права реалізації третім особам

📌 “Гумостріли” і патрони із гумовими кулями визначено невогнепальною зброєю

Електронні консультації з громадськістю щодо проєкту наказу МВС проводяться 👉ТУТ. Тож закликаємо всіх небайдужих громадян долучитися до підтримки цієї важливої і затребуваної зовнішніми загрозами ініціативи!

Один коментар до “В Україні спростять процес обігу зброї

  1. 1). Необхідно спростити оплату за використання чи переоформлення зброї, а саме, здійснювати її на місти оформлення в органах МВС.
    2). Коли влада кличе людей на захист країни , коли влада каже, що українці це виважені люди, то чому влада у леці ВР, котру виберає той же народ, не можуть надати право володіння коротко стволом ?
    3). При переоформленні зброї може досить 1 патрона на відстріл ? Боеприпаси зараз не дешеві !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *