В Україні створили Єдиний реєстр зброї

Реєстр презентувало Міністерство внутрішніх справ під час Першої національної конференції з питань запобігання та боротьби з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин в усіх його проявах .

Сьогодні Україна стикається зі значними ризиками незаконного обігу і неконтрольованого внутрішнього обігу зброї, сказав заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

Йдеться про постачання зброї в окуповані території, поширення стрілецької зброї, боєприпасів і вибухівки з лінії розмежування, контрабанду, модернізацію травматичної зброї у бойову.

“Тому наша держава потребує посиленої відповіді на незаконний обіг зброї, боєприпасів та вибухових речовин на основі стратегічного урядового підходу”, – сказав посадовець.

МВС вперше за часи незалежності України затвердило положення про Єдиний реєстр зброї – як підсистему єдиної інформаційної системи міністерства.

“Мета реєстрації вогнепальної зброї – запобігання і розслідування злочинів.

Цього можна ефективно досягти за допомогою єдиної системи, що буде однаковою для всіх міністерств та відомств, яка оновлює інформацію у реальному часі і має комплексне меню подання запитів”, – сказав Гончаров.

Такий реєстр забезпечить ефективний контроль всього циклу використання зброї, ліцензування, надання дозволів, придбання, володіння, перевірку, знешкодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *