Ведмідь завітав до пасіки в Сколівських Бескидах (ФОТО)

Фото: Національний природний парк “Сколівські Бескиди”

У Національному природному парку “Сколівські Бескиди” вже не вперше стається цікава подія – ведмідь вирішив відвідати місцеву пасіку, розташовану за селом Крушельниця. Клишоногий розбив вулик із бджолами, які були готові до зими та готувалися до періоду спокою. Про це випадок повідомляє Національний природний парк “Сколівські Бескиди” на своїй сторінці у Фейсбук.

Це вже не перший раз, коли подібні інциденти стаються на цій пасіці, оскільки вона знаходиться близько до лісу та досить віддалена від населених пунктів. – Ведмеді відвідують це місце через відсутність доступу до солодких ягід у лісі, що переважно є їхньою їжею, і вони намагаються знайти заміну у вуликах бджіл, – кажуть у Національному природному парку “Сколівські Бескиди”.

У цьому році на території національного парку вже фіксувалися зустрічі з ведмедями, які шукали їжу. Це свідчить про важливість збереження природного середовища для диких тварин, а також про необхідність введення заходів з охорони цих видів.

На щастя, до початку зими ще залишився місяць, і ведмеді вже набрали необхідну кількість жиру, яка дозволить їм витримати холодний період. Це також означає, що вони матимуть можливість облаштувати собі барлоги для зимування і безпечного відпочинку.

Ця історія є ще одним нагадуванням про те, як важливо дбати про природу і її різноманітні види, забезпечуючи їм можливість виживання та розвитку в їхньому природному середовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *