Видача посвідчення мисливця. Реквізити для оплати

полюванняНа Прикарпатті триває полювання на пернату дичину. Мисливцям дозволяється полювати на качку, лиску, кулика, голуба, гуску, куріпку сіру, фазана, перепела, норця великого.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати 15 голів, з них – качок – 5; норець великий – 2, лиска – 6, кулик – 10, голуби – 10, гуски – 3, куріпка сіра – 3, перепел – 15.

Нагадаємо, до полювання допускаються особи, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, картка відстрілу на пернату дичину, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Реквізити для зарахування коштів:

Отримувач: Державна Казначейська служба України Код ЄДРПУ 37952250

Банк отримувача: Управління державної казначейської служби Українив Івано-Франківській області.

Рахунок отримувача: ІІА788999980334169879015009612 Призначення платежу:

*101; УК у м. Ів-Фран/22012500 ідентифікаційний код оплата за «Контрольну картку» (прізвище, ім’я, по-батькові) – громадянин України

або *101; УК у м. Ів-Фран/22012500 ідентифікаційний код оплата за «Посвідчення мисливця» (прізвище, ім’я, по-батькові) – громадянин України.

Джерело: Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *