Відомо можливу причину неоприлюднення Лімітів добування на мисливський сезон 2021-2022

В Міністерстві юстиції України 07 червня 2021 року, під номером № 2032/5, було зареєстровано Наказ Міндовкілля від 27 травня 2021 року № 346 “Про затвердження Лімітів використання (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів і встановлення Норм відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, одним мисливцем за день полювання у сезон полювання 2021-2022 років“. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.

– Слід відмітити факт чергової затримки Міндовкіллям подання Наказу на реєстрацію у понад місячний термін (!). При цьому, він досі НЕ ОПРИЛЮДНЕНИЙ на вебсайтах державних органів, а отже – не набув чинності, – зазначають в Асоціації.

За інсайдерською інформацією Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь, причина полягає в тому, що керівництво Міністерства ВВАЖАЄ “НЕКОРЕКТНИМ” публікацію наказу до закінчення сезону тиші (15 червня), попри те, що це грубо порушує Закон України “Про мисливське господарство та полювання” і жодним чином не суперечить статті 39 Закону України “Про тваринний світ”.

В Асоціації закликають держчиновників не порушувати чинні норми права і оприлюднити наказ та ліміти у найкоротші терміни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *