Видра, яка ковзає по снігу підкорила користувачів мережі: опубліковано відео

Видра, яка ковзає по снігу підкорила користувачів мережі: опубліковано відео
Мережу підкорило відео, на якому річкова видра, ковзає на череві по снігу. Ролик з твариною переглянули більше 400 тисяч разів і поділилися ним майже 4,5 тисячі осіб.
Відео опублікував на своїй сторінці в Facebook американський фотограф Барет Хеджес.

Чоловік побачив видру на замерзлій річці в Йеллоустонськом національному парку, що в штаті Вайомінг. Хеджес зняв на відео, як тварина весело катається на череві по снігу. Варто відзначити той факт, що фотограф спеціалізується саме на зйомці дикої природи
“Річкові видри – одні з найкумедніших диких тварин, за якими мені доводилося спостерігати”, – зізнався в описі до відео Барет.
Нагадаємо, що видра є хижим ссавцем сімейства куницевих. Вони ведуть напівводяний спосіб життя і здатні залишатися під водою до двох хвилин. Харчуються, в основному, рибою.
Крім того, таке катання, як відображено на відео, для них аж ніяк не рідкість. Це досить поширений спосіб пересування видр в зимовий період, коли в пошуках їжі вони проходять в день до 15-20 км.
Раніше Криниця мисливця повідомляла, що науковцями та службою державної охорони національного парку “Пирятинський” проведені обліки видри, орієнтовна чисельність – 40 особин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *