Війна забрала життя Героя, захисника, мисливця Віталія Трембача

Про сумну звістку загибелі Героя, захисника, мисливця повідомили в групі Збаразької районної організації Українського товариства мисливців та рибалок, сьогодні, 10 жовтня 2023 року. Відважний боєць служив на передовій та захищав нашу державу від окупантів, не шкодуючи себе. Віталій Трембач – один із символів мужності і жертовності, і його втрата надзвичайно болісна для всієї Української спільноти.

Словами важко передати той біль, який відчувають рідні та близькі Віталія. Ми разом з Вами, шановні рідні, ділимо горе і схиляємо голови в глибокій скорботі. Ми розуміємо, що жертва Вашої сім’ї і Віталія є жертвою для всієї України. Його героїчний вчинок і відданість Батьківщині залишаться вічними.

Трембач Віталій разом із більш як 100 тисячами мисливців, які у складі Збройних Сил України захищають нашу країну від окупантів, стояв на варті національної безпеки і незалежності. Вони ризикують своїми життями, щоб ми могли жити в мирі і свободі.

Герої не вмирають. Вони назавжди залишаються в наших серцях і пам’яті. Віталій Трембач – це живий приклад мужності і патріотизму для майбутніх поколінь. Його самопожертва та героїчний дух завжди будуть нам нагадувати про важливість боротьби за нашу країну та її свободу.

Збаразька районна організація Українського товариства мисливців та рибалок висловлює ще раз глибоке співчуття та вдячність рідним та близьким Трембача Віталія. Нехай його дух і пам’ять завжди буде з нами. Вічна пам’ять Герою, який віддав життя за Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *