Визначено переможця Hegewald 2023

Переможцем 88-го Міжнародного племінного тесту Hegewald 2023 став Юрген Шеель, група Мекленбург-Передня Померанія з Lana v.Lühmann.

Україну представляла Luna v.Milageli з питомника DDWV Ukraine, під керівництвом Івана Мици. – Змагання дуже цікаві, та масштабні. По суті «Internationale Hegewald-Zuchtprüfung» – номер один для породи  дратхаара у всьому світ, – зазначає Іван Мица та додає, що не вперше бере участь у «Hegewald» і в наступному році планує вже представити свого дратхаара.

Фото: Іван Мица

Наша команда зайняла 109 місце у рейтингу.

«Internationale Hegewald-Zuchtprüfung», який проходив з 11 по 14 жовтня 2023 року, в німецькому місті Анкум (Ankum), традиційно мав на меті оцінити якість розведення та робочі здібності дратхаарів.

Цьогоріч для участі у виставці було допущено 199 представників породи, народжених після 1 жовтня 2021 року. Варто зазначити, що 10 учасників не приїхало, а 30 було дискваліфіковано, в тому числі торішнього переможця.

Крім усього іншого для участі в змаганнях потрібне членство власника та провідника у VDD, мінімальний бал VJP 65, успішне проходження попередніх тестів та огляду форми та шерсті, свідоцтво про відсутність дисплазії та остеохондрозу, наявність доказу жорсткості до дичини та придатності до розведення.

Ця неймовірно популярна подія організована спілкою Verein Deutsch-Drahthaar e.V. (VDD) спеціально для тестування та відбору собак породи дратхаар, які використовуються в полюванні. Це свято полювання та працездатності собак приваблює учасників з усього світу і об’єднує спільні цінності та інтереси всіх, хто захоплюється собаками породи дратхаар.

Топ-12 Хегевальда 2023.

Організатори завжди роблять все можливе, щоб подія була не лише випробуванням сил і здібностей собак, а й часом для обміну досвідом, навчання та спілкування між учасниками та гостями. Вони також стежать за тим, щоб заходи відбувалися в умовах дотримання всіх стандартів і вимог до тваринного добробуту та збереження природних ресурсів. Завдяки міжнародній залученості та популярності “Internationale Hegewald-Zuchtprüfung” ця подія несе надію на майбутнє мисливства і збереження породи дратхаар. Вона також надає можливість всім, хто поділяє ці цінності, об’єднатися, навчитися один від одного та висловити свою глибоку прихильність полюванню та собакам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *