Вовки нападають на собаку (ВІДЕО)

вовкиНапередодні ми опублікували відео, як вовки біжать за возом до якої прив’язаний собака.

Як ми з’ясували інцидент стався у Румунії, хоч мов, якою говорять люди поза кадром угорська.

Наразі є ще одна частина відео, як ці ж вовки нападають на собаку

Відео, яке ми публікували перед цим

Цікаві факти про вовків

Слово “вовк” означає тягнути, волокти (худобу).

У вовка дуже добре розвинена міміка. Вони можуть показати більше ніж 15 виразів «обличчя»: спокій, настороженість, загроза, страх, гнів, злість, покірність, ласка, веселощі і т.д.

Дослідник вовків Ф. Моует довів, що вовки можуть «розмовляти». Виття вовків – це ціла мова. Так одна зграя може «розповісти» інший, де знаходиться звір, який він і куди біжить! За кількістю звуків вовк може зрівнятися тільки з людиною і кажаном.

Нюх у вовків в 100 разів краще людського. Він може учути здобич за 3 км. Вовки розрізняють 200 млн. відтінків запаху !!!

Вовки живуть зграями, які очолюють «король» і «королева» (вожак та альфа-самка). Вовки дуже емоційні, вони сильно прив’язуються до зграї і своєї «половинки». Вовк – ідеальний сім’янин: не влаштовує скандалів, не ходить ліворуч, не заводить собі молоденьку вовчицю, всю здобич приносить у сім’ю. Дуже любить своїх дітей 🙂 Про вовченят зазвичай дбають не лише батьки, а й вся споріднена зграя.

Тиск щелеп вовка більше, ніж у лева, але менше, ніж у тигра.
Голодний вовк з’їдає до 10 кг м’яса за один раз! Це, як для нас з’їсти відразу 100 гамбургерів в Макдональдсі!
Вовки здатні на канібалізм. Також із задоволенням поїдають собак.

Вовк розганяється до 60 км на годину. А бігти риссю зі швидкістю 9 км/год можуть увесь день – більше 100 км без відпочинку!

У Японії вовк – це напівбог, хранитель людей і природи, розуміючий людську мову і людське серце. Захищає природу і тварин, допомагає потребуючим. До 20-го століття «японський вовк» і його побратим «шаману» були винищені повністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *