Всесвітня мисливська виставка у Будапешті. Підготовка на фінішній прямій! (ІНТЕРВ’Ю)
Близько п’ятдесяти років тому, у 1971 році, у Будапешті проходила світова мисливська виставка, а тепер ця престижна подія знову проводиться в Угорщині. Петер Гобльош, генеральний директор компанії Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt., також відіграє важливу роль у підготовці та її проведені як спеціаліст та куратора, пише teol.hu.
– Скільки країн, скільки експонентів очікується на світовій виставці, і яке ваше конкретне завдання у підготовці та проведенні?
– Моє головне завдання – організувати п’ятиденну Міжнародну конференцію з полювання та менеджменту на світовій виставці мисливства та природи «Наодинці з природою», – каже Петер Гобльош,, генеральний директор компанії Gyulaj Zrt., що знаходиться у Тамасі. – На основі лекцій складена книга, реалізацію якої я також координую. Крім того, я підтримую зв’язок з керівниками 21 угорських державних лісогосподарських компаній, допомагаючи кожному вирішити питання та завдання, пов’язані зі Всесвітньою виставкою. Це буде грандіозне міжнародне армійське шоу, але слід підкреслити, що ми готуємося не до ярмаркового заходу, а до музейної експозиції з єдиною та взаємопов’язаною темою, добре дотриманою логікою, досвідом, використовуючи найсучасніші технічні засоби.
– Буде більше локацій. Як проходить робота?
– Ми на фініші. Всесвітня виставка стартує 25 вересня церемонією відкриття і чекає відвідувачів до 14 жовтня. У ці дні багато людей працюють над облаштуванням павільйонів та будівництвом виставкових приміщень та стендів, а також чудовою логістикою та організацією роботи. Підготовка розпочалася кілька років тому. Були і будуть відповідні програми у багатьох частинах країни та в кількох частинах столиці. Тут також пропонуються культурні заходи: кінопокази, концерти та виставки образотворчого мистецтва. Також до Всесвітньої виставки була виготовлена декоративна книга, яка забезпечить чудові враження для читачів.
– А як щодо дорогої інсталяції після вистави? Ви збираєтесь викинути все смітник?
– Далеко не так! Основна мета організаторів центральної виставки HUNGEXPO – зберегти елементи та використати їх у дусі сталого розвитку. План готовий до того, куди все піде після закриття, збагачення музеїв та інших колекцій чи навіть навчальних закладів.,
– Яке завдання було найскладнішим?
– Реалізація такого величезного проекту – це багато клопоту. Його неможливо зібрати за кілька днів. Наприклад, водопостачання гігантського акваріума, де представлені види риб у Карпатському басейні, було спроектоване кілька місяців тому у зовнішньому об’єкті, щоб вода мала відповідний біологічний склад для риб. Роботи з демонтажу та демонтажу також триватимуть багато часу.
– Яким буде округ Тольна на Всесвітній виставці: однаково чи в кількох місцях?
– Округ Тольна з’явиться в кількох місцях, наприклад, на стенді Національної угорської мисливської палати, Національної угорської асоціації охорони мисливства та державних лісових господарств, де знаходяться Gemenc Erd- és Vadgazdaság Zrt і Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zr також представлені. Окрім того, відвідувачі можуть побачити високоякісні трофеї, надані мисливцями округу. Крім того, у монументальній композиції скульптора Міклоша Габора Соке, «Totem», що формує голову червоного бика, також будуть зібрані скинуті оленями роги, зібрані в Тольні.
– Чи може коронавірус втрутитися?
– Ми будемо стежити за дотриманням поточних правил охорони здоров’я та можливих епідеміологічних вказівок. Для проведення Всесвітньої виставки буде діяти оперативний орган, до складу якого входитимуть представники всіх важливих організацій – від поліції до метеорологічної служби. Я можу сміливо сказати, що ми готуємось до заходу світового рівня. П’ятдесят років тому на Всесвітній мисливській виставці 1971 року в Будапешті було два мільйони відвідувачів. Ми хочемо це перевершити зараз!
Всесвітня виставка мисливства та природи «Наодинці з природою» стосується полювання, збереження природи, водно-болотних угідь, біорізноманіття, але також таких питань, як соколине полювання, браконьєрство та гастрономія. Діорами, фільми, демонстрації тварин, світові рекорди та спеціальні трофеї допомагають познайомити нас з живим світом нашої Землі.
Під час Всесвітньої виставки також відкриті для відвідування дві торгові ярмарки. Міжнародна виставка та ярмарок зброї, рибальства, полювання (FeHoVa) була перенесена через епідемію коронавірусу у 2021 році, і зараз її замінюють: представлені найсучасніші знаряддя, зброя та спорядження мисливства та рибальства. Акцент робиться на мисливських собачих та кінних темах. Національна виставка-ярмарок сільського господарства та продуктів харчування (OMÉK) – найстаріша агроекономічна подія в Угорщині. Також відвідувачі можуть відвідати Всесвітню мисливську виставку.
Один коментар до “Всесвітня мисливська виставка у Будапешті. Підготовка на фінішній прямій! (ІНТЕРВ’Ю)”