Німеччина запрошує на найбільшу в Європі мисливську виставку JAGD & HUND 2024

У період з 30 січня по 4 лютого 2024 року у німецькому місті Дортмунд відбудеться мисливська виставка JAGD & HUND. За словами організаторів, це найбільший мисливський ярмарок у Європі.

В рамках заходу також пройде фестиваль дичини WILD FOOD FESTIVAL із розважальною програмою, майстер-класами від відомих кулінарів та шеф-кухарів.

JAGD & HUND 2024
Фото з сайту jagdundhund.de

ЩО ЧЕКАЄ НА ВІДВІДУВАЧІВ

На виставці JAGD & HUND буде представлено величезний асортимент товарів для полювання, риболовлі та активного відпочинку на природі.

Крім того, гостей чекає насичена розважальна програма – виступи оркестрів з мисливськими рогами, покази мисливських собак, демонстрації полювання за допомогою хижих птахів тощо.

JAGD & HUND 2024

Фото з сайту jagdundhund.de

Серед учасників заходу будуть провідні європейські виробники зброї, оптики, одягу та іншого спорядження для мисливців і рибалок.

Отже, виставка JAGD & HUND – це чудова нагода не лише придбати необхідне обладнання за найвигіднішими цінами, але й насолодитися атмосферою справжнього мисливського свята!

Більше 100 тисяч мисливців у війську захищають Україну від окупантів, не можуть поїхати на виставку, тому ми будемо слідкувати за цією подією і інформуватимемо про найцікавіше на JAGD & HUND 2024.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *