Вже в перші два дні майже 30 000 людей відвідали Всесвітню мисливську виставку в Будапешті (ФОТО, ВІДЕО)

Вже в перші два дні майже 30 000 людей відвідали ярмарковий центр HUNGEXPO, центральне місце Всесвітньої мисливської виставку “На одинці з природою”. Окрім різноманітних програм в павільйонах, відвідувачі також мали змогу відвідати видовищні виставки, концерти поп-музики та світової музики, – пише FACE.

У рамках Всесвітнього природоохоронного форуму було виголошено ряд цікавих промов, включаючи виступи віце-президента Міжнародного союзу охорони природи (МСОП) Алі Кака , міністра туризму, дикої природи та старожитностей Уганди Тома Бутіме та помічника директора- Генерала Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Володимира Рахманіна.

У неділю вдень серію заходів також відкрили в одному з найпопулярніших місць Всесвітньої виставки у сільській місцевості, у Васароснамені. На церемонії віце -прем’єр -міністр Жолт Семжен звернув увагу на важливість зв’язку між охороною природи та стійким полюванням. На майданчику Vásárosnamény відвідувачі можуть переглянути нещодавно відкриту мисливську виставку, приватну колекцію Золтана Б. Кісса.

У понеділок у Міжнародному павільйоні відбувся Національний день Польщі, який відкрив заступник міністра Едвард Сярка . У рамках Всесвітнього природоохоронного форуму Жак Трувільєс , виконавчий секретар Угоди про збереження африкансько-євразійських мігруючих водоплавних птахів (AEWA), виступив з промовою під назвою «День птахів». 67 -а Генеральна Асамблея Міжнародної ради з охорони дикої природи та дикої природи (CIC) продовжила професійні програми.

Прибудуть перші учасники шкільної програми Фатьоль (Фата), і в понеділок більше 70 учнівських груп та 3000 учнів відвідали HUNGEXPO. Діти мали змогу ознайомитись із вражаючим та однаково інформативним змістом павільйонів у рамках прогулянок з гідом. Наразі майже 40 000 учнів записалися на шкільну програму «Вуаль», але організатори продовжують заохочувати вчителів та школи скористатися цією можливістю та записатися.

FeHoVa PLUSZ , найбільша торгова подія для мисливців Карпатського басейну, рибалок і любителів природи почнеться сьогодні, в четвер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *